Development & Quality

Customer Quality Intern/Стажант в отдел Качество - Sofia, Bulgaria

JOB.TITLE

  • OU.DIVISION

  • EMPLOYMENT.TYPE

  • OU.LOCATION

За отдела ни по Качество към клиентите търсим мотивирана личност, която да се присъедини към екипа като Стажант на непълен работен ден.

Основни отговорности:

  • Дейности, свързани с електрическа верификация (failure analysis) на чип и модул ниво, свързани с фалирали продукти (връщания от клиенти)
  • Оформяне на доклади според автомобилните изисквания (8D методология)
  • Подпомагане на екипа в различни проекти при необходимост

Изисквания

  • Техническо образование (може и в процес) в областта на електроника, автоматика, мехатроника или подобно
  • Самостоятелност и желание за придобиване на опит в реална работна среда
  • Добри комуникативни умения
  • Добра компютърна грамотност
  • Добро ниво на английски език

Ние предлагаме

  • Гъвкаво работно време на непълен работен ден и трудов договор
  • Професионално обучение и възможност за придобиване на реален практически опит в международна среда
  • Приятна работна атмосфера

Inspired Engineering