Operations

Senior Operator - Sofia, Bulgaria

JOB.TITLE

  • OU.DIVISION

  • EMPLOYMENT.TYPE

  • OU.LOCATION

Основни задължения:

  • Изпълнение на всички необходими процедури за тестване и подготвяне на тестови настройки, хардуер и кабели

  • Изпълнение на всички необходими стъпки за прехвърляне и опаковане в съответствие с инструкциите за работа, за да се гарантира, че продукцията ще бъде непокътната до местоназначението си
  • Откриване и съобщаване на всяко отклонение от процеса по време и в края на смяната

  • Прилагане на процедури и работни инструкции, за да се гарантира качество и ефективност в стъпките на производствения процес

  • Извършване на всички необходими визуални проверки за стартиране на оборудването във производството

  • Извършване на специфични проверки на качеството

  • Обучаване и преквалифициране на нови оператори и осигуряване на добър трансфер на знания

Изисквания към кандидата:

  • Средно образование (с техническа насоченост ще се счита за предимство)

  • Минимум 3 години съответен трудов стаж

  • Работни познания за производствените процеси и продуктовите потоци

  • Работни познания за производствени процеси и оборудване за визуална инспекция и опаковане на продукцията

  • Работно познаване на ISO/TS16949 и ISO14001 и на съответните изисквания на клиента

  • Нагласа за поемане на отговорност, грижа за развитието на другите хора, споделяне на знания

  • Добро владеене на английски език (ще се счита за предимство)

Ние предлагаме:

  • Предизвикателна работа в динамична високотехнологична международна среда
  • Професионално обучение и възможност за кариерно развитие
  • Приятна работна атмосфера