Development & Quality

Оператор - Надеждност на продуктите - Sofia, Bulgaria

Оператор - Надеждност на продуктите

  • OU.DIVISION

  • EMPLOYMENT.TYPE

  • OU.LOCATION

Основни задължения:

  • Извършва основни ежедневни проверки и поддръжка на машини, според работните инструкции

  • Подпомага / сглобявава тестовите постановки, извършва измервания, настройва и пуска дадено оборудване

  • Подпомага правилното изпълнение на всички тестове, процедури, както и възложени екипни задачи

  • Периодично проверява състоянието на работещите машини и сигнализира при несъответствие

  • Активно подпомага и участва в процеса на непрекъснато подобряване на качеството и производителността

Изисквания към кандидата:

  • Средно образование (с техническа насоченост ще се счита за предимство)

  • Предишен опит в областта е предимство

  • Добри комуникативни умения и желание за работа в екип

  • Начално ниво на английски език

  • Компютърна грамотност

  • Спокойствие и търпение при работа с малки компоненти

  • Детайлно и прецизно изпълнение на задачи

  • Интерес в областта на електрониката е предимство

Ние предлагаме:

  • Работа в голяма международна компания
  • Професионално обучение и възможност за кариерно развитие
  • Конкурентно заплащане и социален пакет, включващ: медицинска застраховка, ваучери за храна, осигурен транспорт, допълнителен платен годишен отпуск, безплатни топли напитки
  • Приятна работна атмосфера